Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany mężczyzna leżał na polu, odnaleźli go policjanci

Data publikacji 05.12.2023

Policjanci odnaleźli mężczyznę, który pod wpływem alkoholu z urazem ręki wyszedł z domu i nie było z nim kontaktu. Niska temperatura, jaka panowała tego wieczoru, zagrażała jego życiu i zdrowiu. Policjanci udzielili mu pomocy, a następnie przekazali załodze karetki pogotowia.

W miniony czwartek (30.11.2023) około godziny 18.00 jeden z mieszkańców gminy Skrwilno wezwał na interwencję policję, ponieważ obawiał się swojego krewnego, który pod wpływem alkoholu stał się pobudzony i wszczął awanturę w domu.

Gdy na miejsce dotarli dzielnicowi, okazało się, że mężczyzna, opuścił już mieszkanie i nie było z nim żadnego kontaktu. Zgłaszający obawiał się o jego zdrowie i życie, ponieważ mężczyzna dodatkowo posiadał ranę ręki, z której krwawił, a na dworze panował mróz.  

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. W odległości kilkudziesięciu metrów od zabudowań zauważyli ślady krwi na śniegu, które prowadziły w kierunku pola. Policjanci, idąc tym tropem, po przejściu około dwóch kilometrów zauważyli leżącego  na polu mężczyznę, który nie reagował na ich wołanie. Był zmarznięty i nie miał siły, aby się poruszać. Policjanci wezwali na miejsce karetkę pogotowia, a w międzyczasie udzielili mu pomocy medycznej i umieścili w radiowozie. Następnie, po przeprowadzonym badaniu lekarskim, został zatrzymany do wytrzeźwienia.

(KWP w Bydgoszczy / kp)

Powrót na górę strony