Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie z Mikołajem w Komendzie Głównej Policji

Data publikacji 09.12.2023

Dzisiaj Mikołaj przyjechał do Komendy Głównej Policji. Spotkał się tam z dziećmi policjantów i pracowników policji. Były kolędy, gry i zabawy. Nie zabrakło tańców, uścisków i wspólnych zdjęć z Mikołajem. Nikt nie wyszedł z pustymi rękami. Mikołaj i elfy przygotowały upominki dla każdego.

Zabawę po raz kolejny zorganizował Gabinet Komendanta Głównego Policji. Kilkadziesiąt dzieci w każdej grupie w kolorowych przebraniach ulubionych postaci ze świata fantazji i bajek spędziło sobotni ranek i popołudnie doskonale się bawiąc. Byli muzycy, liczne gry i konkursy oraz pokaz psów służbowych. Wszystkim dzieciom wiele radości sprawiło wspólne zdobienie pierniczków. Była choinka i wspólne śpiewanie kolęd i to co najważniejsze – upragnione upominki. Dzieci z wypiekami na twarzy zaglądały, co tym razem Mikołaj im przywiózł. Worek był wypełniony prezentami, że niebieskie policyjne elfy musiały mu pomóc w dźwiganiu.

Serdeczne podziękowania kierujemy do IPA Polska, Zarządu Krajowego Związku Zawodowego Pracowników Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Publicznej, Organizacji Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Publicznej w Komendzie Głównej Policji, Zarządu Komendy Głównej Policji Związku Zawodowego Pracowników Policji, Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Komendy Głównej Policji oraz Zarządu Głównego NSZZ Policjantów, bez udziału których to wspaniałe spotkanie nie odbyłoby się.

Powrót na górę strony