Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka z Komisariatu Policji I w Krakowie zajęła I miejsce w turnieju tanecznym

Data publikacji 20.12.2023

Policjantka z Komisariatu Policji I w Krakowie swój wolny czas poświęca na treningi tańca towarzyskiego w kategorii tańców standardowych. Jej wysiłek wkładany w realizacje swojej pasji zaowocował wygraną w turnieju Elevent Star, który odbył się w Helsinkach.

Nadkomisarz Monika Guja-Stefańska jest policjantką z 25-letnim stażem. Obok służbowych obowiązków, które wykonuje na co dzień z dużym zaangażowaniem, jej życie prywatne wypełnia taniec standardowy. Tę niezwykłą pasję realizuje z powodzeniem od kilku lat, a zwieńczeniem wysiłków są miejsca na podium zdobywane podczas turniejów tanecznych, w których bierze udział.

2 grudnia br. nadkomisarz Monika Guja-Stefańska wzięła udział w turnieju Elevent Star, który odbył się w Helsinkach. Ten dzień przyniósł policjantce i jej partnerowi tanecznemu zwycięstwo i pierwsze miejsce na podium w kategorii Open Gold Int.St. 3D Challenge, a także dwa drugie i trzy trzecie miejsca w innych kategoriach.

Jak przyznaje policjantka, taniec mimo wielkiej przyjemności, okupiony jest wieloma godzinami bardzo wymagających treningów, ciągłego dokształcania się u trenerów polskich i zagranicznych, a także uczestnictwa w obozach tanecznych i szkoleniach. Prawdziwą satysfakcję przynoszą jednak osiągnięcia i zdobyte miejsca na podium. Wówczas przychodzi refleksja, że trud i wysiłek się opłacił.

Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów!

(KWP w Krakowie)

Powrót na górę strony