Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

40 lat w policyjnym mundurze!

Data publikacji 12.01.2024

Asp. sztab. Waldemar Okseniuk z terespolskiego komisariatu obchodzi jubileusz 40-lecia służby w policyjnym mundurze. Niemal od samego początku związany jest z bialską komendą i komisariatem w Terespolu. Obecnie już od ponad 30 lat pełni służbę jako dyżurny Zespołu Dyżurnych. Jest sumienny i pracowity. Z uśmiechem na twarzy mówi, że jeszcze nie czas na emeryturę. Gratulujemy i życzymy wszelkiej pomyślności na kolejne lata w mundurze!

Dokładnie 10 stycznia br. minęło 40 lat od momentu, kiedy aspirant sztabowy Waldemar Okseniuk wstąpił w policyjne szeregi. Niemal od samego początku związany był z bialską komendą i komisariatem w Terespolu, gdzie już od ponad 30 lat pełni służbę jako dyżurny Zespołu Dyżurnych. Jest policjantem, który wzorowo wykonuje swoje obowiązki. Przez cztery dekady swojej służby nabył ogromną wiedzę i doświadczenie, którym chętnie dzieli się z młodszymi kolegami. Pracy w zawodzie nauczył wielu młodych policjantów.

Za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych wielokrotnie nagradzany przez przełożonych. Prezentowana postawa zawodowa i nienaganna służba stały się podstawą do wyróżnienia Jubilata Złotym Medalem za długoletnią służbę oraz Brązową Odznaką Zasłużony Policjant.

Uśmiechnięty i pogodny, lubi swoją pracę i dobrze czuje się w policyjnym mundurze. Dodaje, że jeszcze nie czas na emeryturę. Prywatnie mąż, ojciec i dziadek. Ma też wiele pasji w tym jazda rowerem, gra na gitarze oraz hodowla kwiatów, jednak jak sam podkreśla to zawsze rodzina stoi na pierwszym miejscu. Od ponad 30 lat jest też honorowym dawcą krwi. W 2021 roku odebrał państwowe odznaczenie „Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu”. Do chwili obecnej oddał już ponad 40 litrów krwi.

Wczoraj Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej insp. Wojciech Czapla wraz z Komendantem Komisariatu w Terespolu mł. insp. Krzysztofem Gdulą wręczyli Jubilatowi pamiątkowy grawerton. Podziękowali też za lata rzetelnej i ofiarnej służby dla społeczeństwa. Podkreślili zaangażowanie i wzorowe wypełnianie przez niego obowiązków służbowych. Jednocześnie życzyli dalszych sukcesów zawodowych, pomyślności oraz szczęścia w życiu osobistym.

(KWP w Lublinie / kp)

  • jubilat na wspólnym zdjęciu z przełożonymi
  • grawerton
  • Komendant Miejski gratuluje Jubilatowi
Powrót na górę strony