Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania i kilkoma listami gończymi

Data publikacji 18.01.2024

Kolejny poszukiwany trafił w ręce policjantów. Tym razem, jasielscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego przez INTERPOL, a także sądy i prokuratury z terenu południowej Polski. Za mężczyzną został wydany Europejski Nakaz Aresztowania. 42-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi prawie 3 lata.

Wiele osób wciąż próbuję ukrywać się, aby uniknąć pobytu w więzieniu. Policjanci w celu zatrzymania poszukiwanych, współpracują z innymi organami ścigania, wykorzystując przy tym wszelkie dostępne możliwości. Często ich współpraca z takimi organizacjami jak INTERPOL czy EUROPOL, ma wymiar międzynarodowy.

We wtorek (16.01.2024) funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, w Łazach Dębowieckich, zatrzymali kolejnego poszukiwanego. Za mężczyzną został wydany Europejski Nakaz Aresztowania, pięć listów gończych oraz nakaz doprowadzenia. 42-latka poszukiwał INTERPOL oraz sądy i prokuratury z województwa śląskiego i świętokrzyskiego.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Następnie został przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę prawie 3 lata pozbawienia wolności.

42-latek poszukiwany był m.in. za przestępstwa narkotykowe, skarbowe oraz przeciwko życiu i zdrowiu, a także za wykroczenia drogowe.

(KWP w Rzeszowie / kp)

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 10.79 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony