Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za pobicie

Data publikacji 30.01.2024

Suwalscy policjanci zatrzymali 3 osoby podejrzane o pobicie. Napastnicy zaatakowali 26-latka, bo zapytał ich gdzie może zjeść kebab. Bili go pięściami po głowie i kopali po ciele. Wpadli chwilę później w bezpośrednim pościgu. 22, 23 i 33-latek usłyszeli już zarzuty pobicia.

W sobotę, 27 stycznia nad ranem suwalscy policjanci dostali informację, że na ulicy Kościuszki znajduje się zakrwawiony mężczyzna. Natychmiast ruszyli z pomocą. Na miejscu zastali 26-latka z obrażeniami twarzy. Udzielając mu pierwszej pomocy usłyszeli, że chwilę wcześniej został pobity przez trzy osoby, które uciekły w głąb osiedla. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że zapytał tych ludzi, czy wiedzą, gdzie może zjeść kebab. To pytanie spowodowało, że został przez nich zaatakowany. Bili go pięściami po głowie i kopali po całym ciele.

Mundurowi ustalili rysopisy sprawców i kierunek ich ucieczki. Natychmiast ruszyli na poszukiwania napastników. Chwilę później zauważyli na ulicy Noniewicza dwóch mężczyzn, którzy odpowiadali ustalonym rysopisom. Po krótkim pościgu zostali oni zatrzymani. Trzeci z mężczyzn wpadł w ręce policjantów z ruchu drogowego. Napastnikami okazali się 22, 23 i 33-latek.

Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Za pobicie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Białymstoku / kc)

Film Odpowiedzą za pobicie

Pobierz plik Odpowiedzą za pobicie (format mp4 - rozmiar 6.02 MB)

Powrót na górę strony