Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Słodkie podziękowania dla niżańskich policjantów

Data publikacji 12.02.2024

W minionym tygodniu mieszkanka Niska, przekazała podziękowania dla dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Nisku, w których wyraziła wdzięczność za okazaną pomoc. Oprócz tego, kobieta przyniosła niżańskim funkcjonariuszom słodki poczęstunek, by, jak napisała "osłodzić trud codziennej służby". Te niecodzienne, ale jakże miłe podziękowania wywołały uśmiechy na twarzach funkcjonariuszy, którzy każdego dnia realizują swoje zadania w myśl motta "pomagamy i chronimy".

W czwartek, 8 lutego 2024 r. do Komendy Powiatowej Policji w Nisku przyszła kobieta, która zostawiła podziękowania dla jednego z niżańskich dyżurnych. Aspirant sztabowy Marian Jaskier, pomimo wielu obowiązków na stanowisku kierowania, udzielił kobiecie pomocy podczas wypełniania dokumentów, z którymi, jak opisała, nie potrafiła sobie poradzić.  

Oprócz wypisanych na kartce słów wdzięczności, z okazji "tłustego czwartku" mieszkanka powiatu niżańskiego poczęstowała policjantów słodkimi wypiekami. Wyraziła przy tym nadzieję, że taki poczęstunek osłodzi trud codziennej służby.

Funkcjonariusze wykonując swoje codzienne obowiązki dbają o bezpieczeństwo i angażują się w pomoc tym, którzy jej potrzebują. Nie oczekują za to podziękowania, jednak jest nam bardzo miło, jeśli ktoś doceni i zauważy naszą pracę. Każde "dziękuję" wywołuje uśmiech na twarzach funkcjonariuszy i pokazuje, że mieszkańcy doceniają ich starania.

(KWP w Rzeszowie / sc)

Powrót na górę strony