Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla dzielnicowego z Gruty

Data publikacji 12.02.2024

Mieszkanka Gminy Gruta złożyła na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Jakuba Gorczyńskiego list z podziękowaniami dla dzielnicowego asp. Macieja Kosztownego, który w codziennej służbie ma pod opieką między innymi społeczność Gruty.

Dzielnicowy jest policjantem, który ma najczęstszy kontakt ze społeczeństwem. To on wie najlepiej, z jakimi problemami borykają się mieszkańcy, do niego można zwrócić się o poradę i pomoc praktycznie w każdym aspekcie. Dzielnicowy jest swoistym łącznikiem społecznym.

Mieszkanka Gminy Gruta wystosowała list pochwalny dla dzielnicowego asp. Macieja Kosztownego. W krótkich słowach w imieniu całej społeczności podziękowała policjantowi za codzienną służbę na rzecz mieszkańców. Zaznaczyła, że „dzielnicowy służy pomocą nawet po godzinach pracy”, zarówno ona, „jak i grono mieszkańców Gminy Gruta są dumni z posiadania tak wspaniałego dzielnicowego”, „jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu”.

„Pomagamy i chronimy” – to główne motto działania wszystkich polskich policjantów. Miło jest przeczytać tak ciepłe słowa, które motywują do dalszego działania.

(KWP w Bydgoszczy / kp)

  • asp Maciej Kosztowny przed posterunkiem w Grucie
  • list z podziękowaniami, pierwsza strona
  • list z podziękowaniami, druga strona
Powrót na górę strony