Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli zaginioną kobietę

Data publikacji 13.02.2024

Stalowowolscy policjanci odnaleźli 75-letnią mieszkankę powiatu sandomierskiego, której zaginięcie zgłosił syn. Kobieta błąkała się po ulicach Stalowej Woli. Seniorka została przekazana pod opiekę rodzinie.

Wczoraj, 12 lutego po godzinie 15.00, do stalowowolskiej komendy przyszedł mężczyzna, który chciał zgłosić zaginięcie swojej 75-letniej mamy. Przekazał, że przywiózł ją do Stalowej Woli, gdyż miała załatwić sprawy urzędowe. Po dłuższej jej nieobecności najpierw obszedł instytucje na ul. Popiełuszki, a następnie udał się na policję.

Funkcjonariusze, po uzyskaniu rysopisu kobiety, rozpoczęli jej poszukiwania. Sprawdzili m.in. teren dworca i rejon instytucji, do których mogła się udać. Po kilkudziesięciu minutach, na jednej z ulic, patrol zauważył kobietę odpowiadającą rysopisowi zaginionej. Seniorka była zdezorientowana i nie potrafiła powiedzieć gdzie się znajduje.

Policjanci przewieźli kobietę na komendę, gdzie oczekiwał na nią syn. 75-letnia mieszkanka powiatu sandomierskiego nie wymagała pomocy medycznej.

(KWP w Rzeszowie / kc)

Powrót na górę strony