Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Liczyła się każda minuta…

Data publikacji 19.02.2024

Kryminalni z Ząbkowic błyskawicznie odnaleźli zaginioną 92-letnią kobietę. Dąbrowianka trafiła do szpitala. Szybka reakcja mundurowych i znajomość terenu okazały się kluczowe…

Zgłoszenie o zaginięciu 92-letniej kobiety wpłynęło o godzinie 22.20. Policjanci z grupy operacyjno-procesowej komisariatu w Ząbkowicach natychmiast rozpoczęli akcję poszukiwawczą, rozpoczynając systematyczne przeszukiwanie terenu. Dzięki temu kobieta została odnaleziona zaledwie 10 minut po zgłoszeniu.

Policjanci znaleźli 92-latkę w krzakach przy torowisku kolejowym. Kobieta była zziębnięta i miała uraz głowy. Okazało się, że wracając z działki rekreacyjnej, podczas przechodzenia przez dzikie przejście przez tory, potknęła się i wywróciła na kamieniach.
Dzięki szybkiej reakcji mundurowych, starszej Pani udzielono niezbędnej pomocy medycznej, a następnie przewieziono ją do szpitala.

Mamy nadzieję, że historia ta będzie przykładem dla wszystkich, aby w razie potrzeby nie wahali się skorzystać z pomocy służb mundurowych. Dzięki współpracy mieszkańców z Policją możemy skutecznie zapobiegać tragediom i ratować życie.

(KWP w Katowicach / kp)

Powrót na górę strony