Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zamiast kupić bukiet kwiatów, postanowił włamać się do kwiatomatu

Data publikacji 21.02.2024

Historia ze Świebodzina, do której doszło pod koniec stycznia, to historia prawie jak z komedii romantycznej. Niestety ta nie zakończyła się dobrze, zwłaszcza dla głównego bohatera. Mężczyzna chcąc prosić o wybaczenie swoją partnerkę postanowił wręczyć jej kwiaty. Jednak zamiast kupić je w kwiaciarni .... ukradł je z kwiatomatu, do którego się włamał.

Pod koniec stycznia br. funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do jednego z kwiatomatów znajdujących się na terenie Świebodzina. Całe zajście zostało uwiecznione na kamerze monitoringu. Mężczyzna początkowo rozglądał się za idealnym bukietem kwiatów, a następnie przy użyciu łomu dostał się do środka dokonując kradzieży.

Policjanci w ramach prowadzonych działań ustalili osobę odpowiedzialną za to zdarzenie i niezwłocznie zatrzymali. Podczas przesłuchania zatrzymany przyznał się do włamania i kradzieży, opowiadając, że kwiaty chciał wręczyć swojej ukochanej i prosić ją o wybaczenie.

Historia ta zakończy się w sądzie. Mężczyźnie za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

(KWP w Gorzowie / mw)

Film Zamiast kupić bukiet kwiatów, postanowił włamać się do kwiatomatu

Pobierz plik Zamiast kupić bukiet kwiatów, postanowił włamać się do kwiatomatu (format mp4 - rozmiar 15.03 MB)

Powrót na górę strony