Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla milickich policjantów od wdzięcznej właścicielki odzyskanego portfela z dokumentami

Data publikacji 23.02.2024

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Miliczu inspektora Mariusza Tańskiego wpłynęło podziękowanie dla milickich funkcjonariuszy od wdzięcznej mieszkanki tego miasta za przekazanie jej odzyskanego portfela wraz z dowodem osobistym. Podziękowanie, które wpłynęło na ręce komendanta świadczy o tym, że hasło „Pomagamy i Chronimy”, które przyświeca naszym funkcjonariuszom w codziennej służbie jest cały czas aktualne. Po raz kolejny otrzymujemy tak ważny gest – słowo DZIĘKUJĘ!

Kilka dni temu na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Miliczu wpłynęło podziękowanie dla funkcjonariuszy pełniących służbę patrolową od wdzięcznej kobiety, która w swoim piśmie podziękowała za zaangażowanie oraz szybkie i zdecydowane działanie mundurowych, które pozwoliło na przekazanie jej odzyskanego portfela z zawartością dokumentów.

Wdzięczna kobieta podkreśliła, że postawa policjantów, którzy jej pomogli, charakteryzowała się dużą życzliwością i empatią.

Bardzo dziękujemy za docenienie służby naszych policjantów. Kolejne słowa uznania ze strony obywateli stanowią dla każdego policjanta jeszcze większą motywację do codziennej służby i chęć niesienia pomocy zgodnie z hasłem „Pomagamy i Chronimy”.

Treść podziękowań, których deskrypcja zamieszczona jest pod tekstem

(KWP we Wrocławiu / mw)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony