Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla kryminalnych z Gryfic za odnalezienie córki

Data publikacji 01.03.2024

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Gryficach wpłynął list z podziękowaniami od seniorki za odnalezienie jej 47-letniej córki. Policjanci wykazali się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem, a fachowo przeprowadzone działania spowodowały, że zaginiona kobieta została odnaleziona.

13.02.2024 r., w godzinach wieczornych, do Komendy Powiatowej Policji w Gryficach przyszła starsza kobieta, która poinformowała, że jej córka w godzinach rannych wyszła z domu i od 10 godzin nie daje znaku życia i nie można nawiązać z nią kontaktu. Seniorka poinformowała również, że jej córka ma problemy zdrowotne.

Kryminalni niezwłocznie zajęli się tą sprawą i w wyniku prowadzonych działań, szeregu czynności oraz zebranych informacji w ciągu niespełnia dwóch godzin odnaleźli 47-letnią kobietę.

Starsza Pani tak przejęła się całą sytuacją, że konieczne było wezwanie pogotowia, jednak wszystko dobrze się skończyło.

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Gryficach wpłynął list z podziękowaniami od seniorki, mieszkanki Gminy Gryfice, za odnalezienie córki oraz profesjonalne i skuteczne działanie funkcjonariuszy wydziału kryminalnego.

(KWP w Szczecinie / mw)

Powrót na górę strony