Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla starachowickich policjantów

Data publikacji 01.03.2024

„Dziękujemy za zaangażowanie i zrozumienie. Dzięki Waszej wspaniałej postawie, wszystko zakończyło się szczęśliwie”– to treść podziękowań, które wpłynęły wczoraj do starachowickich policjantów od jednego z mieszkańców miasta. Mężczyzna był bardzo wdzięczny za udzielenie pomocy jego partnerce, która w miniony poniedziałek podczas spaceru w lesie się w nim zgubiła.

Wczoraj, 29.02.2024 r., do Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach wpłynęły podziękowania dla funkcjonariuszy, którzy w ekspresowym czasie odnaleźli 25-latkę, która zgubiła się podczas spaceru w lesie.

Ta sytuacja miała miejsce w miniony poniedziałek. Wtedy to, kilkanaście minut przed godziną 19.00 na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który informował, że jego partnerka około godziny 16.30 poszła na spacer do lasu i się w nim zgubiła. Kobieta w ostatniej wiadomości przed rozładowaniem telefonu napisała, że przechodzi obok ogrodzenia z siatki. Po tym kontakt z nią się urwał. Zmrok, który zapadł, uniemożliwił jej odnalezienie powrotnej drogi.

Natychmiast w rejon lasu zostali skierowani funkcjonariusze. Ci przy pomocy sygnałów dźwiękowych oraz wykorzystując megafon, błyskawicznie odnaleźli całą i zdrową kobietę. Rodzina jak i sama 25-latka byli bardzo wdzięczni za szybką i sprawną pomoc udzieloną przez policjantów.

(KWP w Kielcach / mw)

Powrót na górę strony