Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant z Zabrza uhonorowany tytułem "Profilaktyk Roku 2023"

Data publikacji 26.03.2024

W Teatrze Nowym w Zabrzu odbyło się wczoraj podsumowanie konkursu na "Profilaktyka Roku 2023". Jednym z uhonorowanych w tej dziedzinie działaczy został aspirant Adam Strzodka z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu. Gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów w profilaktycznej działalności!

Konkurs „Profilaktyk Roku 2023” organizowany jest przez Prezydenta Miasta Zabrze. Ma na celu wyłonienie i uhonorowanie działań profilaktycznych i terapeutycznych realizowanych na rzecz mieszkańców Zabrza. Tytuł przyznawany jest każdego roku w kategorii indywidualnej oraz zespołowej przyznawanej instytucjom. Kandydatów mogą zgłaszać instytucje publiczne, przedsiębiorcy, związki wyznaniowe, a także stowarzyszenia, fundacje oraz inne osoby prawne, które realizują działania w obszarze profilaktyki i terapii uzależnień. 

W tegorocznej, już XI edycji konkursu „Profilaktyk Roku 2023” zwyciężył policjant z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu aspirant Adam Strzodka. Mundurowy codziennie prowadzi zajęcia profilaktyczne z dziećmi, młodzieżą, nauczycielami i seniorami. W ich trakcie porusza problematykę szeroko rozumianego bezpieczeństwa. 

Gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów w profilaktycznej działalności!

(KWP w Katowicach / mw)

  • Policjant otrzymuje nagrodę z rąk Pani Prezydent Miasta Zabrze
  • Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu wraz z nagrodzonym policjantem
  • Policjant podczas uroczystej gali na scenie
Powrót na górę strony