Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Siedlec zatrzymali dwóch poszukiwanych przez Interpol

Data publikacji 27.03.2024

Policjanci z Siedlec zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych europejskimi nakazami aresztowania wydanymi przez Biuro Interpolu w Manchesterze. 41-latek i 42-latek poszukiwani byli za przestępstwa narkotykowe na terenie Wielkiej Brytanii. Grozi im do 14 lat więzienia.

Siedleccy policjanci przed kilkunastoma dniami ustalili, że do miasta powrócił 42-latek poszukiwany przez Interpol w Manchesterze. Mężczyzna był bardzo zaskoczony widokiem funkcjonariuszy, gdyż zaledwie kilka godzin wcześniej powrócił z zagranicy. Z posiadanych przez policjantów informacji wynikało, że drugi z poszukiwanych mężczyzn, również może przebywać w miejscu zamieszkania. Dzięki pracy operacyjnej siedleckich policjantów obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Odpowiedzą oni przed brytyjskim wymiarem sprawiedliwości za przestępstwa narkotykowe. Grozi im do 14 lat pozbawienia wolności.

Poszukiwani mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Zgodnie z dyspozycją europejskiego nakazu aresztowania rozpocznie się procedura przekazania mężczyzn brytyjskiemu wymiarowi sprawiedliwości.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony