Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla leżajskich funkcjonariuszy

Data publikacji 27.03.2024

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Leżajsku podinsp. Ryszarda Tyki wpłynęły podziękowania dla policjantów, za pomoc w odnalezieniu zaginionej nastolatki. List z podziękowaniami za profesjonalizm i zaangażowanie napisała matka dziewczynki.

„Podlegli Panu wszyscy funkcjonariusze uczestniczący w poszukiwaniach, a w szczególności Sławomir Mroczek, Rafał Młynarski, Krzysztof Farion oraz Grzegorz Sikora wykazali się niezwykłym profesjonalizmem i szczególnym zaangażowaniem w poszukiwania i odnalezienie mojej córki”. Takie zdanie czytamy w liście z podziękowaniami od jednej z matek zaginionych nastolatek, które otrzymał Komendant Powiatowy Policji w Leżajsku podinsp. Ryszard Tyka.

Przypominamy, że poszukiwania rozpoczęto w czwartek 14 marca, a zakończono w piątek 15 marca w nocy, odnajdując wychłodzone nastolatki na terenie jednej z posesji, zlokalizowanej w sąsiednim powiecie. Do poszukiwań zaangażowani zostali funkcjonariusze zarówno z pionu prewencji, jak i pionu kryminalnego leżajskiej komendy. Sprawdzali wszystkie możliwe miejsca, gdzie mogły przebywać nastolatki. Policjanci rozmawiali z rodzinami, znajomymi nastolatek, analizowali trasy, którymi mogły się poruszać dziewczynki oraz na bieżąco sprawdzali i weryfikowali wszystkie informacje, które do nich docierały.

(KWP w Rzeszowie / kp)

Powrót na górę strony