Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla rzeszowskich policjantów

Data publikacji 28.03.2024

Do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie wpłynął e-mail od mieszkańca Rzeszowa. Mężczyzna chciał w ten sposób podziękować policjantom za pomoc w odnalezieniu hondy, która została mu skradziona. Te niecodzienne, ale jakże miłe podziękowania wywołały uśmiechy na twarzach funkcjonariuszy, którzy każdego dnia realizują swoje zadania w myśl motta "pomagamy i chronimy".

Słowa podziękowań od osób, które otrzymały pomoc są zawsze miłe i motywują do dalszego działania. Do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie wpłynął e-mail z podziękowaniami od mieszkańca Rzeszowa, w których wyraził swoją wdzięczność za profesjonalną i sumienną pracę funkcjonariuszy wydziału dochodzeniowo - śledczego, ale także dyżurnych miejskich i policjantów z Baranówki.    

Mężczyzna podziękował im za zaangażowanie, jakim wykazali się kiedy zgłosił kradzież swojego pojazdu. Po niespełna dwóch godzinach, honda została odnaleziona.  

Funkcjonariusze wykonując swoje codzienne obowiązki dbają o bezpieczeństwo i angażują się w pomoc tym, którzy jej potrzebują. Nie oczekują za to podziękowań, jednak jest im bardzo miło, jeśli ktoś doceni i zauważy ich pracę.

(KWP w Rzeszowie / mw)

Powrót na górę strony