Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Skradziony z terenu Niemiec pojazd marki Kia odnaleziony przez policjantów z Bogatyni

Data publikacji 29.03.2024

Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni w pustostanie na terenie gminy ujawnili pojazd marki Kia. Jak się okazało samochód, który miał założone tablice rejestracyjne przypisane do innego pojazdu, został skradziony na terenie Niemiec. Właściciel wycenił jego wartość na 35 tysięcy euro. Odzyskana kia po wykonaniu niezbędnych czynności procesowych zostanie wydana właścicielowi.

Policjanci z Referatu Kryminalnego bogatyńskiego komisariatu podczas nocnej służby na terenie gminy w jednym z pustostanów ujawnili pojazd marki Kia. Sprawdzenie w dostępnych bazach danych pokazało, że tablice rejestracyjne przypisane są do innego samochodu, a kia pochodzi z kradzieży na terenie Niemiec.

Pojazd został zabezpieczony na policyjnych parkingu. Po wykonaniu niezbędnych czynności procesowych zostanie wydany właścicielowi, który wycenił jego wartość na 35 tysięcy euro.

Funkcjonariusze prowadzą działania zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia i zatrzymania osób mających związek z tą kradzieżą.

(KWP we Wrocławiu / kc)

  • tył skradzionego samochodu stojącego w szopie
  • przód skradzionego samochodu stojącego w szopie
  • tył skradzionego samochodu stojącego w szopie
Powrót na górę strony