Aktualności

Dzielnicowi przekazali dzieciom zabawki od „wielkanocnego zajączka”

Data publikacji 02.04.2024

Dzielnicowi z tczewskiej jednostki Policji rozdali maskotki dla rodzin wielodzietnych w swoim rejonie, twierdząc, że są one od wielkanocnego Zająca. Gest ten wywołał wiele radości i uśmiechów na twarzach dzieci oraz ich rodziców.

W tczewskiej jednostce Policji dzielnicowi postanowili uczynić Wielkanoc jeszcze bardziej radosną dla rodzin wielodzietnych w swoim rejonie. Z tej okazji zorganizowali akcję, podczas której rozdawali zabawki i maskotki dzieciom, twierdząc, że są one od wielkanocnego Zająca.

Gdy policjanci odwiedzali poszczególne rodziny, ich gest spotkał się z ogromną radością i wdzięcznością. Dzieci entuzjastycznie przyjmowały nowe maskotki, a rodzice nie kryli wzruszenia z powodu takiego nieoczekiwanego prezentu od funkcjonariuszy.

Rozdanie zabawek miało nie tylko na celu sprawienie radości dzieciom, ale również wsparcie dla rodzin wielodzietnych, które mogą mieć trudności finansowe. Dla wielu z nich była to nie tylko symboliczna pomoc, ale także dowód na to, że policjanci troszczą się o lokalną społeczność i chce wnosić pozytywne zmiany w życie mieszkańców.

Gest dzielnicowych pokazał, że nawet małe działania mogą mieć wielkie znaczenie dla ludzi w potrzebie.

(KWP w Gdańsku / kc)

  • policjant daje dzieciom zabawki
  • policjant idzie z kartonem z zabawkami
  • policjant wysypuje zabawki z kartonu na podłogę w domu
  • dzieci wybierają sobie zabawki
  • dzieci wybierają zabawki
  • policjant przegląda zabawki z dzieckiem
Powrót na górę strony