Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy, Piotr Żyła i inni grają dla Piotrusia

Data publikacji 08.04.2024

Dzielnicowy z Wisły aspirant Bogusław Bury, ściągając mundur nie przestaje wspierać osób, które są w potrzebie. Już po raz szósty organizuje turniej dla najbardziej potrzebujących. W walce o powrót do zdrowia najmłodszych wspierają go znani sportowcy, w tym niezawodny Piotr Żyła. Wspólnie zapraszają do kibicowania podczas charytatywnego turnieju siatkówki, który odbędzie się 13 kwietnia na hali sportowej dawnego gimnazjum w Istebnej. Tym razem gracze walczą dla Piotrusia Juroszka.

W kolejnej już odsłonie tej imprezy prowadzona będzie publiczna zbiórka pieniędzy na rzecz leczenia Piotrusia z Istebnej. Podczas zmagań siatkarskich wystąpią drużyny reprezentujące Istebną, Jaworzynkę, Koniaków, sąsiednią Rajczę oraz Warszawę, a także leśników. Niezbędne będzie głośne dopingowanie kibiców z trybun widowni.

Start turnieju w samo południe. Na zakończenie zwycięzcom turnieju wspaniały, ręcznie wykonany puchar wręczy sam Piotruś Juroszek!!!

Akcję wsparli między innymi Piotr Żyła oraz Aleksandra Jagiełło. A ty?

Jeżeli chcesz wesprzeć w jakikolwiek sposób Piotrusia, skontaktuj się z organizatorem. Wszystkie przekazane przedmioty będą licytowane za pośrednictwem facebooka na profilu Piotrusia.

Zachęcamy do kibicowania i śledzenia profilu Piotrusia.

(KWP w Katowicach / kc)

  • zdjęcie Piotra Żyły. Trzyma w rękach podpisaną przez siebie piłkę do siatkówki
  • podpisana piłka
  • kolaż
Powrót na górę strony