Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów za odzyskany rower

Data publikacji 08.04.2024

Do Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie wpłynęły podziękowania dla policjantów z Posterunku Policji w Dolicach. Szybkie i skuteczne działania policjantów przyczyniły się do odzyskania roweru, który został skradziony. Pokrzywdzona nie kryła swojej wdzięczności z pomyślnego rozwiązania jej sprawy.

Już wielokrotnie pisaliśmy, że policjanci wykonując swoje codzienne obowiązki nie oczekują specjalnych podziękowań. Zakres działań jakie codziennie wykonują jest bardzo szeroki. Zapobieganie przestępstwom i ściganie sprawców to jedno z głównych zadań, ale również dbanie o porządek publiczny czy niesienie pomocy w różnych sytuacjach. I tak było w tym przypadku. Szybkie i skuteczne działania policjantów z Dolic przyczyniły się do odzyskania roweru, który został skradziony. Rower po zakończeniu wszystkich policyjnych czynności został zwrócony właścicielce. Wdzięczna kobieta przesłała serdecznie podziękowania dla funkcjonariuszy zaangażowanych w jej sprawę, których treść zamieszczamy poniżej.

Zdjęcie przesłanych do Komendy podziękowań

Zawsze ilekroć do jednostki wpływają podziękowania, policjantom jest niezmiernie miło, że ich służba jest zauważalna i doceniona. Funkcjonariusze dziękują za te miłe słowa i przesłane podziękowania.

(KWP w Szczecinie / mw)

Powrót na górę strony