Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Blisko 4 kg narkotyków ujawnione przez kryminalnych

Data publikacji 09.04.2024

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zatrzymali 31-latka z powiatu otwockiego. Podczas przeszukania w miejscu zamieszkania ujawnili prawie 4 kg narkotyków oraz broń palną. Zatrzymany usłyszał zarzuty wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających oraz nielegalnego posiadania broni. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie kontynuowali swoje czynności na terenie województwa mazowieckiego. Informacje doprowadziły ich do 31-latka z powiatu otwockiego, który miał wprowadzać do obrotu znaczne ilości narkotyków.

W miejscu zamieszkania 31-latka policjanci zabezpieczyli 3 kg marihuany oraz 750 g mefedronu. Dodatkowo podczas przeszukania ujawnili broń palną, na którą 31-latek nie miał pozwolenia.

Zatrzymany usłyszał zarzuty wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających oraz nielegalnego posiadania broni. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany.

(KWP w Lublinie / kc)

  • narkotyki w workach
  • narkotyki w workach
  • broń i amunicja na białym stole
Powrót na górę strony