Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pomagamy i chronimy - podziękowania dla policjantów od mieszkanki

Data publikacji 12.04.2024

Podziękowania znaczą dziś bardzo dużo, szczególnie w dobie, kiedy ciągły pośpiech powoduje, że ludzie zapominają o prostych gestach, byciu miłym, empatii czy bezinteresownej pomocy. Świebodzińscy policjanci otrzymali piękne podziękowania, za wsparcie i pomoc w odzyskaniu utraconego telefonu. Dziękujemy za pamięć i ten gest.

Policjanci w codziennej służbie zajmują się bardzo szerokim wachlarzem zdarzeń, od najpoważniejszych przestępstw po mniej poważne incydenty. Do każdego z nich podchodzą jednak z takim samym, ogromnym zaangażowaniem. Nawet w przypadkach, kiedy sprawy dotyczą powództwa cywilnego lub nie noszą znamion czynu zabronionego, policjanci starają się odpowiednio pokierować i podpowiedzieć, co należy zrobić i gdzie można uzyskać pomoc.

Wsparcie w postaci rady, co należy zrobić i wykazana empatia dwójki funkcjonariuszy świebodzińskiej komendy: młodszego aspiranta Łukasza Celińskiego i starszej posterunkowej Agaty Żak, pozwoliły mieszkance Świebodzina odzyskać utracony telefon. W czwartek, 11 kwietnia br., wpłynęły od niej bardzo miłe podziękowania. Dziękujemy za gest i docenienie naszej pracy!

(KWP w Gorzowie / mw)

  • zdjęcie przesłanych podziękowań
  • rysunek z podziękowaniami dla policjantów
Powrót na górę strony