Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Drużyna strzelecka KWP w Szczecinie zajęła I miejsce w „Międzynarodowych Zawodach Strzeleckich Policji w 20 rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej”

Data publikacji 16.04.2024

W dniu 13.04.2024 r. na strzelnicy Centralnego Wojskowego Klubu Sportowego „Legia Warszawa” w Rembertowie odbyły się „Międzynarodowe Zawody Strzeleckie Policji w 20 rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej”.

Zawody te miały na celu uczczenie 20 rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej oraz integracje funkcjonariuszy policji i służb mundurowych różnych krajów, a także wyłonienie najlepszych strzelców. W wydarzeniu brało udział niemal, trzydzieści 3-osobowych drużyn. Na imprezie nie mogło zabraknąć także drużyny reprezentującej KWP w Szczecinie oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego.

            Drużyna KWP w Szczecinie, w skład której weszli: podkom. Sebastian Cupryjak, asp. szt. Andrzej Borys oraz asp. szt. Marek Rennert, godnie reprezentowała garnizon zachodniopomorskiej Policji i zajęła:

- III miejsce w konkurencji „Pistolet Centralnego Zapłonu”,

- III miejsce w konkurencji „Karabin Sportowy”

- IV miejsce w konkurencji „TRAP – strzelanie do rzutek”

- IV miejsce w konkurencji „Strzelba Dynamiczna”

            Wysokie miejsca w poszczególnych konkurencjach pozwoliły zespołowi szczecińskich policjantów sięgnąć po najwyższą lokatę w klasyfikacji generalnej. Po wyrównanej walce drużyna KWP w Szczecinie / ZW NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego zajęła I miejsce i została tym samym najlepszą drużyną „Międzynarodowych Zawodów Strzeleckich Policji w 20. rocznicę Przystąpienia Polski do Unii Europejskiej”.

Powrót na górę strony