Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wojciech Wnęk – tarnowski policjant na podium Pucharu Polski w kickboxingu

Dużym zainteresowaniem zawodniczek i zawodników cieszył się rozegrany w międzynarodowej obsadzie w Sieradzu Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu. Łącznie startowało 241 osób z 53 klubów w formułach: Kick Light, K-1 Rules i Pointfighting. Tarnowską Policję i związki zawodowe reprezentował st. post. Wojciech Wnęk na co dzień policjant Komisariatu Policji Tarnów-Centrum.

W dniach 5-7 kwietnia br. w Sieradzu odbył się Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu w formułach: Kick Light, K-1 Rules i Pointfighting. Reprezentujący Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie – st. post. Wojciech Wnęk wywalczył srebrny medal w swojej kategorii wagowej.

Niestety kontuzja powstała w trakcie rywalizacji, nie pozwoliła na uzyskanie lepszego wyniku. Warto jednak wspomnieć, iż to nie pierwszy sukces reprezentanta tarnowskiej Policji. W 2021 roku zdobył on dwa srebrne medale na Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu, które odbywały się w Kaliszu.

Wojtku – gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

(KWP w Krakowie / sc)

  • czterech mężczyzn na podium, każdy z nich trzyma dyplom i puchar za udział w zawodach
  • na zdjęciu puchar oraz medal za udział w zawodach
Powrót na górę strony