Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla ulanowskich policjantów

Data publikacji 23.04.2024

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Nisku, podinsp. Dariusza Szybiaka, wpłynęły podziękowania od wdzięcznej mieszkanki Ulanowa. Kobieta wyraziła uznanie dla funkcjonariuszy z Posterunku Policji w Ulanowie, którzy ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży. Mężczyzna zabrał z budynku zgłaszającej m.in. rower i klucze od domu. Skradzione przedmioty wróciły do właścicielki.

W miniony wtorek policjanci z Posterunku Policji w Ulanowie otrzymali zgłoszenie o kradzieży, do której doszło na jednej z posesji. Zgłaszająca poinformowała, że z budynku gospodarczego został jej skradziony m.in. rower. Kobieta przekazała funkcjonariuszom, że oprócz jednośladu, sprawca zabrał również klucze od drzwi wejściowych do domu.

Mundurowi, którzy pracowali nad tą sprawą, ustalili mężczyznę mogącego mieć związek z tym zdarzeniem. Jeszcze tego samego dnia zatrzymali 57-latka, przy którym znaleźli skradzione łupy. Odnalezione przedmioty trafiły do prawowitej właścicielki.

Wczoraj, 22.04.2024 r., na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Nisku, podinsp. Dariusza Szybiaka, wpłynęły podziękowania od kobiety. Mieszkanka Ulanowa podziękowała interweniującym policjantom za szybkie i skuteczne działanie i ustalenie sprawcy kradzieży, a co najważniejsze, odzyskanie skradzionych przedmiotów.

(KWP w Rzeszowie / mw)

Powrót na górę strony