Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów za odzyskanie ozdobnej tablicy i żaczka

Data publikacji 25.04.2024

Komendant Powiatowy Policji w Inowrocławiu insp. Robert Olszewski gościł w komendzie pełniącego funkcję Prezydenta Miasta Inowrocławia Pana Wojciecha Piniewskiego. Spotkanie dotyczyło ostatnich działań inowrocławskich kryminalnych i odzyskaniu skradzionych rzeczy, które stanowią ozdobę centrum uzdrowiskowego miasta.

W czwartek na zaproszenie Szefa inowrocławskich policjantów insp. Roberta Olszewskiego, do Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu, przybył pełniący funkcję Prezydenta Miasta Inowrocławia Pan Wojciech Piniewski.

Obaj Panowie nie kryli zadowolenia z powodu odzyskanego przez policjantów skradzionego mienia. Mowa o płycie chodnikowej oraz figurki żaczka. Przedmioty te już od lat wpisały się w wystrój inowrocławskiej „Królówki”.

O tych sprawach pisaliśmy kilka dni temu:

  1. Ozdobna płyta chodnikowa odzyskana przez policjantów
  2. Figurka żaczka już w rękach inowrocławskich kryminalnych

Żmudna praca śledcza policjantów wydziału kryminalnego z Inowrocławia doprowadziły do zatrzymania sprawców kradzieży obu przedmiotów i co ważne odzyskania skradzionego mienia.

Za pozytywny finał w obu sprawach, Pan Wojciech Piniewski podziękował insp. Robertowi Olszewskiemu oraz policjantom, którzy pracowali nad wykryciem kradzieży. Powiedział, że docenia zaangażowanie inowrocławskiej policji w bezpieczeństwo.

Inspektor Robert Olszewski podziękował za słowa uznania i zapewnił, że dokłada wraz z policjantami wszelkich starań, by skutecznie zwalczać przestępczość na terenie miasta i powiatu.

(KWP w Bydgoszczy / sc)

Powrót na górę strony