Dwaj oświęcimscy dzielnicowi ze srebrnym i brązowym medalem w Turnieju o Puchar Miasta Oświęcim w Brazylijskim Jiu Jitsu

Data publikacji 10.05.2024

Asp. Mariusz Syrek oraz sierż. Adrian Chowaniec to dwaj dzielnicowi z oświęcimskiej komendy Policji. Pierwszy z dzielnicowych zdobył brązowy medal, a drugi medal srebrny, podczas Turnieju o Puchar Miasta Oświęcim w BBJ. Sportowych sukcesów policjantom pogratulował inspektor Robert Chowaniec Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu oraz Naczelnik Wydziału Prewencji asp. szt. Tomasz Gródek.

Zawody odbyły się 27 kwietnia br. w hali  sportowej przy Szkole Podstawowej nr  8 w Oświęcimiu. Wzięło w nich udział 226 zawodników z wielu klubów z całej Polski, w różnych kategoriach. W efekcie zaciętej sportowej rywalizacji na macie asp. Mariusz Syrek zdobył brązowy medal natomiast sierż. Adrian Chowaniec zdobył srebrny medal.

Policjanci od kilku lat z powodzeniem łączą obowiązki służbowe, życie rodzinne oraz pasję, którą jest sport w tym bieganie oraz wschodnie sztuki walki.

Aspirant Mariusz Syrek w Policji służy już od 11 lat. Zajmuje się dbaniem o bezpieczeństwo mieszkańców Osiedla Błonie, natomiast sierżant Adrian Chowaniec do Policji wstąpił 5 lat temu i dba o bezpieczeństwo mieszkańców Starego Miasta.

Gratulujemy znakomitych wyników i życzymy sukcesów podczas kolejnych zawodów.