Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Challenge dla Krzysztofa

Data publikacji 10.05.2024

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi nominowała Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji do udziału w wyzwaniu na rzecz ratowania zdrowia asp. Krzysztofa Sobieraja.

Asp. Krzysztof Sobieraj — funkcjonariusz łódzkiego Wydziału Ruchu Drogowego 6 stycznia 2024 r. podczas interwencji, został potrącony przez  samochód osobowy. Z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala, gdzie walczył o życie, a teraz potrzebuje wsparcia, aby wrócić do zdrowia. 

Koleżanki i Koledzy z Komendy Wojewódzkiej w Łodzi nominowali Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji do pojedynku na pompki. W wyzwaniu udział wzięło kierownictwo Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji, naczelnicy wydziałów, policjantki i policjanci, a także pracownicy cywilni. 

Do kolejnego challengu Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji nominowało: Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie oraz Komendę Wojewódzką Policji w Kielcach. 

Zachęcamy do obejrzenia relacji z wyzwania podjętego, na rzecz asp. Krzysztofa Sobieraja, które wykonano w malowniczej scenerii Łazienek Królewskich w Warszawie. 

Krzysztof to dla Ciebie! Wracaj do zdrowia!

(CLKP)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony