Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Seniorka nie mogła uruchomić samochodu - z pomocą przyszedł dzielnicowy

Data publikacji 13.05.2024

W Świebodzinie seniorka nie mogła uruchomić swojego samochodu. Zaniepokojoną kobietę zauważył dzielnicowy - starszy posterunkowy Grzegorz Turczyn, który nie mógł przejść obok niej obojętnie. Policjant pomógł kobiecie uruchomić silnik i szczęśliwa seniorka mogła pojechać dalej.

Kiedy ktoś jest w potrzebie i nie wie, jak poradzić sobie z problemem bardzo często o pomoc zwraca się do Policji. Dla jednych dany problem może być czymś błahym, z czym powinno się poradzić sobie samemu, dla innych ten sam problem jest poważną sytuacją, w której chciałby móc liczyć na wsparcie. W takich przypadkach pomocą zawsze służą policjanci.

W piątek, 10 maja br., do świebodzińskich policjantów zgłosiła się seniorka, która powiedziała, że ma ogromny problem, ponieważ jej auto nie odpala. Pomocy udzielił jej więc dzielnicowy - starszy posterunkowy Grzegorz Turczyn. Jak się okazało, w pojeździe kobiety rozładował się akumulator. Grzegorz z zastosowaniem „startera” pomógł uruchomić pojazd. Seniorka była bardzo szczęśliwa. My jesteśmy dumni, że mamy tak empatycznych policjantów, na których można liczyć w każdej potrzebie - Pomagamy i chronimy.

(KWP w Gorzowie / mw)

  • policjant pomaga odpalić samochód
  • policjant pomaga odpalić samochód
  • policjant pomaga odpalić samochód
Powrót na górę strony