Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wyjaśniają sprawę morderstwa krośnieńskiego przedsiębiorcy

Data publikacji 17.05.2024

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie wyjaśniają sprawę zabójstwa i rozboju na osobie Tadeusza S. i rozboju na osobie Krystyny S., zaistniałego 31 lipca 2009 roku w Krośnie, w woj. podkarpackim. Funkcjonariusze poszukują osób, które mogą pomóc w identyfikacji sprawcy tej zbrodni.

Funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, prowadzą postępowanie w sprawie zabójstwa i rozboju na osobie Tadeusza S. i rozboju na osobie Krystyny S. zaistniałego 31 lipca 2009 roku w Krośnie w woj. podkarpackim. Policjanci szczegółowo analizują zgromadzony dotychczas materiał dowodowy, ustalają nowe wątki niewyjaśnionej zbrodni.

W związku z tym, śledczy zwracają się z prośbą do osób mogących posiadać informację dla toczącego się postępowania. Prośbę swą kierują również do osób, które dotychczas w tej sprawie udzieliły organom śledczym pomocy, która pozwalała na zawężenie kręgu osób mających związek z dokonaniem zabójstwa Tadeusza S. Zapewniamy dyskrecję i zachowanie pełnej tajemnicy danych osób pomagających w wyjaśnieniu tej zbrodni. 

Jeśli ktoś posiada informację, które mogą pomóc służbom w rozwiązaniu sprawy zabójstwa krośnieńskiego przedsiębiorcy, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie tel. 47 821-23-27, email: wds@rz.policja.gov.pl, funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Krośnie tel: 47 828 33 30 lub Prokuratorem Małopolskiego Wydziały Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie email: sekretariat.wzkra@prokuratura.gov.pl.

Można również kontaktować się z najbliższą jednostką Policji, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

 

Powrót na górę strony