Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Seniorka przez roztargnienie zostawiła torebkę na peronie – pomogli jej policjanci

Data publikacji 29.05.2024

Pośpiech i roztargnienie mają spory wpływ na nasze zachowanie. Przekonała się o tym 86-letnia kobieta, która wsiadła do pociągu, pozostawiając na peronie torebkę ze znaczną ilością pieniędzy. Dzięki natychmiastowej reakcji mogileńskich policjantów zguba została szybko odnaleziona, a później zwrócona szczęśliwej Seniorce.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, 25 maja o godzinie 12:35 na dworcu PKP w Mogilnie. W tym czasie dyżurny komendy Policji odebrał telefon od kierownika pociągu, który poinformował, że jedna z pasażerek przez roztargnienie pozostawiła na peronie torebkę z dokumentami i ze znaczną ilością pieniędzy. 86-latka o fakcie tym zorientowała się dopiero w momencie, gdy pociąg odjechał ze stacji.

Szybka reakcja dyżurnego pozwoliła na natychmiastowe skierowanie patrolu we wskazane miejsce. Na szczęście policjanci szybko odnaleźli zgubę Seniorki. Kilka godzin później szczęśliwa kobieta osobiście przyszła do komendy odebrać swoją własność. Przy tej okazji podziękowała funkcjonariuszom za sprawne działanie i zwrot torebki, w której było kilkanaście tysięcy złotych.

(KWP w Bydgoszczy / kc)

Powrót na górę strony