Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabójstwo 65-letniej mieszkanki Skierniewic

Data publikacji 31.05.2024

Do Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach wpłynęła informacja o zaginięciu 65-latki. Jak finalnie ustalili policjanci, odpowiedzialnym za zniknięcie kobiety był jej mąż. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzut zabójstwa.

28 maja 2024 roku do Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach zgłosił się 71-latek, który poinformował o zaginięciu swojej 65-letniej żony. Policjanci niezwłocznie podjęli czynności poszukiwawcze. Do działań wykorzystano wszelkie dostępne środki, m.in. policyjnego drona i psa tropiącego. Miejscowych policjantów wsparli również funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

29 maja 2024 roku nastąpił przełom w tej sprawie. Niestety nie był to finał jakiego oczekiwali policjanci. Funkcjonariusze odnaleźli ciało zaginionej kobiety na terenie powiatu sochaczewskiego. Tak jak podejrzewali w sprawę zaginięcia kobiety uwikłany był jej mąż. 71-latek został zatrzymany. 30 maja 2024 roku mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Prokurator skierował do sądu wniosek o tymczasowy areszt dla mężczyzny. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Czynności w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Skierniewicach.

(KWP w Łodzi / mw)

Powrót na górę strony