Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Festyn charytatywny „Razem dla Dominiki”

Data publikacji 10.06.2024

Grudziądzcy policjanci zawsze chętnie włączają się w charytatywne działania. Tym razem wzięli udział w festynie ,,Razem dla Dominiki’’, na którym zbierano pieniądze na rehabilitację Dominiki Urban – byłej policjantki grudziądzkiej „drogówki”. Mundurowi zaprezentowali sprzęt oraz elementy wyposażenia policjantów. Każdy chętny mógł usiąść za kierownicą radiowozu czy motocykla i przez chwilę poczuć się policjantem.

W minioną sobotę, 08.06.2024 r., policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu wzięli udział w festynie charytatywnym pod nazwą „Razem dla Dominiki”. Ramię w ramię z zaprzyjaźnionymi służbami, przyjaciółmi i rodziną Dominiki Urban zbierali pieniądze na rehabilitację.

Dominika Urban jest byłą policjantką, która służyła w wydziale ruchu drogowego. Ponad dwa lata temu uległa nieszczęśliwemu wypadkowi i do tej pory dzielnie walczy o powrót do zdrowia.

Głównym programem festynu był bieg na odcinku kilometra. Po biegu wszyscy odwiedzający mogli skorzystać z wielu atrakcji oferowanych przez organizatorów.  Na stoisku policyjnym do dyspozycji gości były radiowozy i motocykle służące policjantom w codziennej służbie. Dzieci miały okazję przywitać się z „Polfinkiem” – policyjną maskotką, z która chętnie pozowały do zdjęć.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

  • stoisko policyjne na festynie
  • policjantka z dzieckiem na stoisku promocyjnym
  • polfinek przy Fiacie 125
  • polfinek z uczestnikiem festynu
  • policjanci z organizatorami festynu
Powrót na górę strony