Aktualności

Kolejne sportowe sukcesy wrocławskiej policjantki w Jiu-Jitsu

Data publikacji 11.06.2024

Świetna passa starszej sierżant Martyny Ciaskowskiej trwa! Kolejne tytuły w posiadaniu policjantki. Tym razem funkcjonariuszka z Komisariatu Policji Wrocław-Fabryczna zdobyła złoty i srebrny medal w IV Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w BrazylijskimJiuJitsu GI i NO GI. To kolejne trofea uzyskane przez policjantkę ze stolicy Dolnego Śląska. Serdecznie gratulujemy tego sportowego sukcesu.

Starszy Sierżant Martyna Ciaskowska co dzień pełni służbę w Komisariacie Policji Wrocław-Fabryczna w Ogniwie ds. Wykroczeń. Policjantka z powodzeniem łączy służbę w grantowym mundurze ze swoją sportową pasją, jaką jest JiuJitsu.

Kolejne zawody, w których wzięła udział nasza koleżanka, odbyły się w miniony weekend w Mińsku Mazowieckim na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II. IV Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim JiuJitsu GI i NO GI zorganizowane zostały przez Miński Klub Sportowy MMA Team, Klub Walki Grappler, pod patronatem Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki, Marcina Jakubowskiego, Starosty Mińskiego, Antoniego Jana Tarczyńskiego i Prezesa MOSiR Sp. z.o.o. Tomasza Płochockiego.

Zawodniczka ze stolicy Dolnego Śląska jak zwykle zaprezentowała bardzo wysoki poziom. Tym razem funkcjonariuszka stanęła na podium dwukrotnie, zajmując pierwsze miejsce w kategorii GI; kobiety; adult; purpurowy; - 61,5 kg i drugie miejsce w kategorii NO GI; kobiety master; purpurowy/brązowy/czarny; – 61,5 kg

Starszy sierżant Martyna Ciaskowska podkreśla, że przygotowania do tak intensywnego cyklu startów wymagają nie tylko codziennych treningów. To też rygorystyczne przestrzeganie odpowiedniej diety i pilnowanie między innymi wagi własnego ciała. Wszystko dlatego, że poszczególne zawody są czasem w różnych kategoriach wagowych. Kolejny raz gratulujemy wrocławskiej policjantce sukcesów i życzymy udanych startów w kolejnych zawodach.

(KWP we Wrocławiu / kc)

  • zawodniczka na zawodach w ringu
  • mężczyzna podnosi rękę wygranej zawodniczki
  • dyplomy
  • 4 medale
  • policjantka w cywilu pozuje z dyplomem do zdjęcia
  • policjantka w mundurze stoi przy ścianie gdzie wiszą medale i stoją puchary
Powrót na górę strony