Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tym razem podziękowania dla policjantów ruchu drogowego

Data publikacji 14.06.2024

Policjanci pojawiają się najczęściej w miejscu konfliktu lub trudnej sytuacji, której muszą zaradzić. Często mają do czynienia z osobami pod wpływem dużych emocji. Tym bardziej cieszą ich słowa uznania, za służbę, jaką na co dzień wykonują. Tym razem na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Lipnie wpłynęły podziękowania dla policjantów ruchu drogowego.

W ostatnim czasie policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lipnie otrzymali miłe podziękowanie. Uznanie zdobyli podczas przeprowadzanej przez siebie interwencji dotyczącej zdarzenia drogowego. Takie słowa uznania zawsze cieszą, bo policjanci codziennie służą innym, stając często pomiędzy stronami konfliktu. To sprawia, że wykonywane przez nich zadania są obarczone dużą odpowiedzialnością i nierzadko ciężarem niezadowolenia osób, wobec których są zobowiązani podejmować czynności służbowe.

Z drugiej strony są jednak Ci, którym pomoc policjantów jest niezbędna a często ma bezpośredni wpływ na ich całe życie.

Momenty w służbie policyjnej, w których funkcjonariusze słyszą słowa podziękowania od tych, którym zdołali pomóc to wspaniała nagroda za ich zaangażowanie.

(KWP w Bydgoszczy/al)

Powrót na górę strony