Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Stop agresji drogowej!

Data publikacji 20.06.2024

Twoja reakcja ma znaczenie! Jeśli zarejestrowałeś agresywne zachowanie innego uczestnika ruchu - powiadom nas!

Zapewnienie  bezpieczeństwa na drogach jest jednym z priorytetów policjantów. Elektroniczna skrzynka „Stop agresji drogowej” umożliwia poinformowanie funkcjonariuszy, każdemu, kto zarejestrował rażące naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jest to narzędzie, które przyczynia się do eliminowania piratów drogowych stwarzających zagrożenie nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla innych użytkowników dróg.

W załączonym poniżej materiale filmowym kierujący Fordem Mustang w miejscowości Piławki (gmina Ostróda) wykonał manewr wyprzedzania prawą stroną, na niewyznaczonym pasie ruchu, wyprzedzając prawidłowo jadący pojazd marki Mercedes.

Policjanci ustalili dane kierującego Fordem Mustang. Został on ukarany mandatem w wysokości 1100 złotych!

Za pośrednictwem poniższego adresu policjanci z woj. warmińsko-mazurskiego przyjmują do dalszej realizacji zgłoszenia, w szczególności nagrania, zdjęcia oraz opisy niebezpiecznych, agresywnych zachowań uczestników ruchu drogowego.

Materiały te wysyłamy na adres:

http://stopagresjidrogowej@ol.policja.gov.pl

(KWP Olsztyn/dk)

Film Stop agresji drogowej!

Opis filmu: Film rozpoczyna logo \"Stop agresji drogowej\". Następnie widać nagranie z kamerki samochodowej, gdzie kierujący wykonał manewr wyprzedzania prawą stroną, na niewyznaczonym pasie ruchu, prawidłowo jadący pojazd . Film kończy logo \"Stop agresji drogowej\".

Pobierz plik Stop agresji drogowej! (format mp4 - rozmiar 9.61 MB)

Powrót na górę strony