Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani sprawcy bójki

Data publikacji 24.08.2008

Ostródzcy policjanci zatrzymali 6 młodych mężczyzn, którzy brali udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Wszystko rozegrało się w sobotni wieczór przed sklepem spożywczym w centrum miasta. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli nietrzeźwi. Mieli od 1 do ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia. Zatrzymanym za udział w bójce z użyciem noża może grozić kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wieczorem przed sklepem w centrum Ostródy. Między blokami, z nieustalonych jeszcze przyczyn, doszło do rękoczynów pomiędzy 6 młodymi mężczyznami. Prawdopodobnie w ten sposób próbowali "wyjaśnić" sobie jakieś nieporozumienie. Jeden z uczestników zajścia miał przy sobie nóż, którym atakował innych. W wyniku tego jeden z uczestników bójki doznał rany ciętej ust i przedramienia.

Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce zatrzymali 6 mężczyzn. Okazali się nimi mieszkańcy Ostródy w wieku od 18 do 28 lat. Wszyscy byli pijani. Mieli od 1 do ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Z całej szóstki zatrzymanych mężczyzn, pięciu noc spędziła w policyjnym areszcie.

Policjanci nadal wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Zatrzymanym za udział w bójce z użyciem noża może grozić kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony