Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Potrącili i uciekli

Data publikacji 25.08.2008

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który wczoraj potrącił 16-latkę i odjechał z miejsca zdarzenia. Poszkodowana trafiła do szpitala. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń. Jak się okazało sprawca potrącenia był pijany, miał ponad 2,4 promila alkoholu w organizmie. Z kolei policjanci z Lubartowa poszukują sprawcy potrącenia 51-letniego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 21.00 w miejscowości Szarowola. Z policyjnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem potrącił 16-letnią dziewczynę, która razem z koleżankami szła prawą stroną jezdni. Kierowca nie zatrzymał się by pomóc poszkodowanej tylko uciekł z miejsca zdarzenia. 16-letnia mieszkanka Tomaszowa Lubelskiego trafiła do pobliskiego szpitala. Tam okazało się, że doznała jedynie ogólnych potłuczeń. Niewiele czasu potrzebowali policjanci na ustalenie sprawcy potrącenia. Okazało się, że był nim kierujący samochodem marki Lublin. W ciągu pół godziny od zdarzenia policjanci zatrzymali mężczyznę. 27-letni mieszkaniec gm. Tomaszów Lubelski był nietrzeźwy. Wynik badania wskazał u niego 2,4 promila alkoholu w organizmie. Wkrótce 27-latek odpowie przed sądem

 

Z kolei policjanci z Lubartowa poszukują sprawcy potrącenia 51-letniego mężczyzny w miejscowości kol. Dębica. Jak ustalili policjanci zdarzenie miało miejsce wczoraj po godz. 21.00. Dyżurny lubartowskiej komendy został powiadomiony o ujawnieniu na drodze leżącego mężczyzny. Obok niego leżał jego rower. Okazało się, że mężczyzna został potrącony przez samochód, którego kierowca uciekł z miejsca nie udzielając rannemu pomocy. Poszkodowany mieszkaniec gm. Ostrówek z obrażeniami nóg trafił do szpitala.

 

Policjanci poszukują sprawcy wypadku oraz apelują do ewentualnych świadków zdarzenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubartowie pod nr tel. ( 081) 855 20 31 lub 997.

Powrót na górę strony