Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany ugryzł policjanta

Data publikacji 25.08.2008

Pijany 21 – latek najpierw naubliżał i odgrażał się interweniującym na zabawie policjantom, a potem ugryzł jednego z nich w nogę. Teraz krewki młodzieniaszek trzeźwieje w policyjnym areszcie. Za znieważenie policjantów i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza grozi mu do kara 3 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj około 2:00 policjanci zostali wezwani na interwencję do miejscowości Źrebce w pow. zamojskim, gdzie w miejscowej remizie odbywała się zabawa. Po funkcjonariuszy zadzwonili ochroniarze, którzy nie mogli sobie poradzić z jednym z gości, który zakłócał przebieg imprezy. Mężczyzna był pijany i agresywny.

Na miejsce pojechali policjanci z Sułowa. Gdy zatrzymywali młodzieńca, ten wyzywał ich i groził im zabójstwem. Kiedy groźby słowne nie odniosły spodziewanego skutku, chłopak przeszedł do czynów. Ugryzł obezwładniającego go policjanta w udo. Na szczęście policjant doznał tylko powierzchownej rany. Bardziej ucierpiały jego spodnie, które wymagają interwencji krawca.

Krewki młodzieniec trafił do policyjnego aresztu. Okazał się nim 21 – letni mieszkaniec gminy Sułów. Był nietrzeźwy. W organizmie miał 1,3 promila alkoholu.

Teraz odpowie przed sądem za znieważenie policjantów i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony