Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Odwiedziny" zakończone w areszcie

Data publikacji 26.08.2008

Ostrowieccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 26 i 34 lat, którzy brutalnie pobili znajomego w jego mieszkaniu, po czym jeden z nich zadał mu cios nożem w okolice nerek. 26-latek został już tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Wszystko rozegrało się wieczorem na jednym z ostrowieckich osiedli mieszkaniowych. Z ustaleń stróżów prawa wynika, że dwaj mężczyźni w wieku 26 i 34 lat postanowili odwiedzić swojego kolegę i wyjaśnić stare nieporozumienia. Kiedy ich 26 – letni znajomy nie chciał otworzyć im drzwi, ci wyłamali je i przystąpili do siłowego rozwiązania problemów. Najpierw go brutalnie pobili, po czym młodszy, zadał „koledze” cios nożem kuchennym w okolice nerek. O całym zdarzeniu policjantów powiadomiła matka pobitego, która w czasie awantury w obawie przed agresorami, zamknęła się w łazience.

26-latka policjanci zatrzymali jeszcze tego samego wieczora w momencie, gdy próbował zamknąć się w swoim domu. Miał blisko 2.5 promila alkoholu w organizmie. Starszy "wpadł" na drugi dzień w miejscu swojego zamieszkania. Jeden z nich został już tymczasowo aresztowany. Drugiego z pewnością czeka podobny los. Grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.
 

Powrót na górę strony