Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany 37-latek zatrzymany

Data publikacji 26.08.2008

Kryminalni ze Starówki zatrzymali 37-letniego Tomasza J. Mężczyzna poszukiwany był od kilku miesięcy m.in. w związku z ciążącą nad nim karą pozbawienia wolności. Zatrzymania dokonano przy wykorzystaniu poznańskiej grupy realizacyjnej. Mężczyzna przebywa obecnie w poznańskim areszcie śledczym.

Mężczyzna poszukiwany był przez sąd i prokuraturę od kilku miesięcy. Ciążyła nad nim kara 10 miesięcy pozbawienia wolności za kradzieże. Poza tym Tomasz J. nakłaniał kobiety i czerpał korzyści z nierządu. 37-latek dostał również zarzuty za zastraszanie kobiet.

Kryminalni ze Starówki, poszukując 37-latka, skupiali się nad każdym szczegółem, mogącym doprowadzić ich do ukrywającego się przestępcy. W końcu ich praca przyniosła zamierzony efekt – ustalili jego miejsce pobytu.
Do zatrzymania doszło dzisiaj rano w mieszkaniu przy ulicy Kościuszki. Poszukiwany przestępca był całkowicie zaskoczony. Akcja, która została szczegółowo zaplanowana przewidywała udział kilkunastu policjantów m.in. z poznańskiej grupy realizacyjnej. Wszystko po to, aby odciąć mężczyźnie jedną z kilku dróg ucieczki.

Zatrzymany 37-letni Tomasz J. przebywa obecnie w areszcie śledczym.

Powrót na górę strony