Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozbita grupa młodocianych złodziei

Data publikacji 30.08.2008

Policjanci z Tarnobrzega rozbili grupę samochodowych złodziei i włamywaczy. W ich ręce wpadło 6 młodocianych złodziei. Najmłodszy z nich ma 14 lat, najstarszy 16. Funkcjonariusze trafili na ich trop rozpracowując sprawę kradzieży osobowego peugeota. Samochód został odzyskany, a zdobyte dowody wskazują na to, że członkowie tej grupy mają na sumieniu wiele innych przestępstw.

Kilka dni temu skradziono peugeota 106. Zajmujący się tą sprawą kryminalni z tarnobrzeskiej komendy objęli zainteresowaniem bardzo młodych mieszkańców Tarnobrzega. To było trafne typowanie, w kompleksie garażowym "Kamionka" na jednym z osiedli, w jednym z garaży, policjanci znaleźli samochód. W tej przestępczej "dziupli" znajdowały się też akcesoria samochodowe pochodzące z innych przestępstw.

Zatrzymanych zostało sześciu bardzo młodych ludzi. Okazało się, że najmłodszym członkiem grupy jest 14-latek, a najstarszy z nich ma 16 lat. Wszyscy są mieszkańcami Tarnobrzega.

W toku dochodzenia ustalono, że członkowie tej grupy dopuścili się wielu włamań na terenie miasta, w tym do kiosku ruchu, kwiaciarni oraz pomieszczeń firm. Ponadto usiłowali dokonać kradzieży co najmniej 6 iinnych pojazdów.

Podejrzani odpowiedzą za swoje czyny przed sądem do spraw nieletnich.

Powrót na górę strony