Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chciał wsadzić jej głowę w gorący olej

Data publikacji 31.08.2008

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Pruszkowie aresztował na 3 miesiące 28-letniego Pawła H., po tym jak policjanci z Ożarowa Mazowieckiego zatrzymali go w pościgu. Mężczyzna wspólnie ze swoim kolegą po wejściu do baru zażądał od obsługującej ich kobiety pieniędzy. Zagroził, że jeśli ich nie otrzyma, wsadzi jej głowę w rozgrzany olej.

Wczoraj nad ranem do jednego z barów znajdujących się na terenie Giełdy Rolno-Spożywczej w Broniszach weszło dwóch mężczyzn. Gdy zamówili jedzenie jeden z nich ze swoją porcją poszedł do stolika, zaś drugi oczekiwał przy ladzie, za którą stała młoda kobieta. W pewnym momencie mężczyzna podszedł do niej i zażądał pieniędzy, grożąc, że jeśli ich nie otrzyma, to wsadzi jej głowę do gorącego oleju, a potem potnie tasakiem, który leżał nieopodal.

Kobietę uratowało wejście kolejnych gości do lokalu. Mężczyźni na ich widok stracili animusz i pośpiesznie wyszli z baru rzucając szklaną butelką w stoliki. Obserwując to zdarzenie goście również szybko opuścili lokal. Kobieta w tym czasie nie tracąc zimnej krwi, od razu zadzwoniła po pomoc do ożarowskich policjantów. Mundurowi natychmiast udali się na miejsce. W pewnym momencie do baru wszedł jeden z poszukiwanych mężczyzn i na widok umundurowanych policjantów szybko odwrócił się i zaczął uciekać. Gdy kobieta potwierdziła, że jest to jeden ze sprawców, mundurowi nie tracąc ani chwili, podjęli natychmiast pościg.

Jak się okazało, 28-letniemu Pawłowi H. nie udało się uciec za daleko. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi.

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Pruszkowie zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci aresztu na okres 3 miesięcy.
 

Powrót na górę strony