Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za znęcanie się nad rodziną

Data publikacji 31.08.2008

Na 3 miesiące tymczasowego aresztu skazał wczoraj sąd w Grodzisku Mazowieckim Wiesława G. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną i posiadania środków odurzających.

Gdy na początku miesiąca pewna kobieta o 5:00 nad ranem zgłosiła interwencję domową, policjanci z Leszna natychmiast udali się na miejsce. Wszystko wskazywało na to, że Wiesław G. znęcał się nad żoną. Stracił jednak odwagę, gdy w drzwiach zobaczył umundurowanych policjantów. Nawet zabarykadowanie się w pokoju na niewiele mu się zdało. Funkcjonariusze szybko obezwładnili i zatrzymali mężczyznę. Jak się później okazało, w jego pokoju policjanci znaleźli marihuanę i torebkę po amfetaminie.

W środę ponownie kobieta poprosiła o pomoc lesznowskich policjantów. Zniszczone półki i połamane szczotki nie pozostawiały żadnych złudzeń. Wiesław G. stwierdził, że po prostu "miał nerwy". Mężczyzna i tym razem został zatrzymany. Usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną i posiadania środków odurzających.

Wczoraj na wniosek Policji Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci aresztu na okres na 3 miesięcy.
 

Powrót na górę strony