Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ojciec znęcał się nad rodziną

Data publikacji 14.10.2008

Bicie, wykręcanie rąk, popychanie, szarpanie, wyzywanie, rzucanie sztućcami - to tylko niektóre upokorzenia jakie musiała znieść pokrzywdzona razem z matką i siostrą. Takiej gehenny kobiety doświadczyły od ojca, który notorycznie od kilku lat znęca się fizycznie i psychicznie nad swoją rodziną. Dariusz D. odpowie teraz przed sądem za swoje czyny. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Bicie, znęcanie się i poniżanie to tajemnica wielu rodzin. Kolejna rodzina doświadczyła przemocy domowej w swoich „czterech ścianach. Tym razem policjanci pomogli trzem kobietom - mieszkankom Bielan. O całej tragedii opowiedziała policjantom 20-letnia pokrzywdzona, która miała dość awantur jakie urządzał w jej domu pijany ojciec. Pokrzywdzona poinformowała policjantów, że od czterech lat znęcał się nad nią, jej siostrą i matką, 49-letni ojciec. Agresja ojca nasiliła się, gdy matka pokrzywdzonej złożyła pozew o rozwód. Dariusz D. wyzywał kobiety, poniżał je, utrudniał normalne funkcjonowanie w domu. Mężczyzna rzucał w domowników sztućcami, wyrzucał niedopałki na podłogę, straszył młodszą siostrę, że zrobi krzywdę jej chomikowi. Czara goryczy przelała się, gdy ojciec zaczął grozić pokrzywdzonej nożem.

Funkcjonariusze z komendy na Bielanach, natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o awanturze w mieszkaniu przy ulicy Wrzeciono, pojechali na miejsce. W mieszkaniu zastali 49-letniego Dariusza D. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjanci z dochodzeniówki przedstawili mu zarzuty za znęcanie się nad rodziną. Do sądu trafi również wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego aresztu.
 

Powrót na górę strony