Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabił teścia, ranił teściową

Data publikacji 15.10.2008

Zrozpaczona 18-letnia córka poinformowała Policję, że jej ojciec próbuje zabić dziadków. Kiedy policjanci dotarli do mieszkania w Bąkowie Wielkim znaleźli zwłoki mężczyzny i ranną kobietę. 45-letni nietrzeźwy mężczyzna, który zabił teścia i ranił teściową został zatrzymany. Teraz Policja wyjaśnia okoliczności tej tragedii.

Około godziny 14:00 oficer dyżurny łowickiej komendy został powiadomiony o konieczności interwencji w jednym z mieszkań w Bąkowie Dolnym. Z relacji 18-letniej dziewczyny wynikało, że jej ojciec biega z nożem. Dyżurny natychmiast wysłał tam patrol Policji.

Kiedy policjanci przyjechali znaleźli na miejscu zwłoki 70-letniego mężczyzny i ranną 67-letnią żonę denata. Kobieta z raną kłutą została przewieziona do szpitala w Skierniewicach. W tej chwili życiu kobiety nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Policjanci obezwładnili i zatrzymali 45-letniego mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo teścia i usiłowanie zabójstwa teściowej. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Miał 2,6 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu. Na miejscu zdarzenia zabezpieczono nóż.

Po wytrzeźwieniu zatrzymany mężczyzna zostanie przesłuchany, a w tej chwili policjanci przesłuchują świadków, aby ustalić okoliczności i przyczyn tej tragedii. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura rejonowa w Łowiczu.
 

Powrót na górę strony