Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

1 000 tabletek ekstazy nie trafi na rynek

Data publikacji 15.10.2008

1 000 tabletek ekstazy zabezpieczyli gdańscy policjanci. Zatrzymali oni także 28-letniego gdańszczanina, który w wynajmowanym mieszkaniu trzymał narkotyki przeznaczone do sprzedaży. Wartość zabezpieczonych tabletek to 8 tys. zł. 28-latek niedawno opuścił zakład karny, a tym razem grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Wczoraj o godzinie 10:00 rano gdańscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 28-latka, który usiłował wprowadzić do obrotu duże ilości narkotyków. Podczas przeszukania mieszkania, które mężczyzna wynajmował w Pruszczu Gdańskim policjanci znaleźli tysiąc sztuk tabletek ekstazy. Narkotyki schowane były w szufladzie jednej z szafek stojących w przedpokoju.

Funkcjonariusze zabezpieczyli znalezione środki odurzające. 28-letni gdańszczanin trafił do policyjnego aresztu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna od jakiegoś czasu handlował narkotykami na terenie Gdańska. Kilka miesięcy temu opuścił on zakład karny, w którym odbywał karę pozbawienia wolności za dokonanie rozboju.

Za wprowadzanie do obrotu środków odurzających w znacznej ilości grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.
 

Powrót na górę strony