Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamywał się do aut

Data publikacji 15.10.2008

Policjanci z sekcji kryminalnej komisariatu II Policji w Koszalinie zatrzymali mężczyznę, którzy włamywał się do samochodów. Kradł głównie radioodtwarzacze, które potem sprzedawał przypadkowym osobom. Teraz za swoje czyny stanie przed sądem.

Policjanci z komisariatu II pracując nad sprawą włamań do samochodów wytypowali i zatrzymali ich sprawcę. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec Koszalina. Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze ustalili, że Jarosław F. w okresie od sierpnia do września bieżącego roku, włamywał się do zaparkowanych na terenie miasta samochodów. Z ich wnętrza zabierał głównie radioodtwarzacze, które następnie sprzedawał przypadkowym osobom. Łącznie spowodował straty na kwotę około 8 tys. złotych.

Policjanci odzyskali jeden ze skradzionych radioodtwarzaczy. Jak wynika z poczynionych ustaleń, został on skradziony na początku września 2008r. z samochodu marki Opel Kadett zaparkowanego przy ul. Pionierów w Koszalinie.

Zatrzymany mężczyzna stanie przed sądem. Nie jest to jego pierwszy konflikt z prawem. Był juz wcześniej karany. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
 

Powrót na górę strony